Jak inni ludzie w Polsce walczą i o co im chodzi: www.stopwiatrakom.eu - porozmawiaj o wiatrakach.czwartek, 13 stycznia 2011

Pierwsze urodziny bloga.

Chcę się pochwalić - mój blog ma prawie rok bez kilku dni.
  Powiedzmy, że dzisiaj są jego urodziny, nie wiem czy za kilka dni znajdę czas aby coś na ten temat napisać. No może nie ma za dużo do omówienia ani do chwalenia się. Bo przed kim tu się chwalić - chyba głównie przed samym sobą. W każdym razie pisanie bloga trochę mnie wciągnęło i sprawia mi przyjemność.
  Cieszy mnie także, że ludzie oglądają to co ja publikuję, przyznam szczerze, że nawet to mnie trochę przerasta gdy widzę każdego dnia jak przybywa czytelników moich wypocin. To miłe, że ludzie mnie czytają ale też po części zobowiązuje mnie do pisania. Może gdyby nie widzowie to bym pisywał rzadziej bo bywam trochę leniwy.  Jestem wdzięczny tym wszystkim osobom które zostawiają komentarze, zapewniam, że je czytam choć nie zawsze na nie odpowiadam i podkreślam, że komentarze są dla mnie ważne. Po prostu lubię gdy pojawiają się komentarze.
  Pragnę też nadmienić, że przez ostatni rok gdy sam prowadzę bloga to spędzam też trochę czasu na oglądaniu pracy innych blogerów. Najbardziej lubię oglądać blogi opatrzone dobrze zrobionymi zdjęciami - wiele fotoblogów wydaje mi się całkiem interesujących. Jednak moją pierwszą ligą w blogach są te opisujące zmagania ludzi którzy podobnie jak ja żoną zamieszkali na wsi. Wiele z tych osób podobnie jak my remontuje stare domy, zmaga się z remontem i przyrodą, czerpie z tego radość pomimo wysiłku i pewnych wyrzeczeń.  Imponuje mi gdy widzę, że inni sobie radzą i cieszę się gdy są zadowoleni z tego co robią.
  Chcę jeszcze zwrócić uwagę, że odnoszę wrażenie, że między innymi po trosze dzięki mojemu blogowi i temu pisanemu przez Panią Edytę wieś Jedliska zaistniała w sieci. Widzę obserwując statystyki, że wiele osób wpisuję słowo Jedliska w wyszukiwarkę Google.

Może wystarczy już świętowania. Życzę sobie aby dalej cieszyło mnie prowadzenie bloga i żebym nie przynudzał.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mojego bloga, Tomek.

2 komentarze: