Jak inni ludzie w Polsce walczą i o co im chodzi: www.stopwiatrakom.eu - porozmawiaj o wiatrakach.poniedziałek, 13 września 2010

Jedliska (Tany), Stawy Krystyny - niedzielny spacer ze zdechlakami.

 
 

Dzisiejszej niedzieli postanowiliśmy z żoną spontanicznie wybrać się na spacer po Tanach i lesie aleją pomiędzy stawami. Myślę, że "miejscowi" rozpoznają trasę naszej wędrówki. Dla mniej wtajemniczonych podpowiem, że szliśmy zgodnie z ruchem wskazówek zegara od wsi w kierunku tamy, potem koło grobu na łące, koło ruin starej leśniczówki, następnie aleją między stawami, odwiedziliśmy najpierw mniejszy staw z wyspą, następnie powrót na aleję i dalej w kierunku brzegu dużego stawu, powrót koło dawnej górki gdzie jeździłem na sankach i do wioski od strony budowy nowego domu. Zrobiłem też kilka zdjęć jednego z domów i drogi przez wieś.

Miłego oglądania :-)


1 komentarz:

  1. witam ładne zdjęcia , ale dla bardziej wiarygodnego opisu waszej wycieczki należy poprawić autora tekstu i napisać , że spacer było w okolicach ruin tzw. rybaczówki w której kiedyś mieszkał pracownik doglądający stawów . Nie są to ruiny leśniczówki.
    Natomiast w grobie który jest niedaleko pochowana jest dziedziczka zamordowana przez rosjan Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń